Polis Memuru Görevde

Android için Aksiyon Ve Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GameTime
Polis Memuru Görevde oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çok severek oynayacağınız sürekleyici özelliği ile sizi kendine bağımlı yapacak olan mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz.

Polis Memuru Görevde oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çok severek oynayacağınız sürekleyici özelliği ile sizi kendine bağımlı yapacak olan mükemmel bir oyuna sahip olabilirsiniz. İstediğiniz her an cihazınızdan oyunu açarak heyecanlı anlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Hiç bir polis memuru olmanın nasıl bir iş olduğunu düşündünüz mü? İşte Polis Memuru Görevde oyunu sayesinde bu deneyimi yaşamanız mümkün. Oyunun son derece etkileyici ses ve görsel efektleri sayesinde oyun oldukça gerçekçi bir hal almış ve size kendinizi gerçek bir polis memuru gibi hissettirecektir.

Oyunda, polis telsizinizin sesini dikkatlice dinleyecek, gelen anonsta eşgali belirtilen suçluyu polis arabanız ile şehrin sokaklarında arayarak bulup takip edecek ve yolunu kesip onunla çatışmaya girecek ve onu yakalayın. Oyunda birbirinden heyecanlı bir çok bölüm, her bölümde de bulmanız gereken ayrı bir suçlu bulunuyor. Haydi oyunu Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyin ve ne kadar iyi bir polis olabileceğinizi ispatlayın.

Daha Fazla Göster
Polis Memuru Görevde indir